logo
cibulebistro cibulebistro cibulebistro
cibulebistro cibulebistro cibulebistro
cibulebistro cibulebistro
cibulebistro

Příběh Cibule Bistro

cibulebistro cibulebistro

Jídlo s nápadem.

Značka Cibule Bistro se zrodila v srdci šéfkuchaře Filipa Sajlera. Jeho nápad nabídnout lidem na doma jídlo stejné kvality jako v restauraci a milovníkům domácí kuchyně ušetřit spoustu času při přípravě pokrmů dostal konkrétní obrysy. Filip dal dohromady tým s mezinárodními kulinářskými zkušenostmi, nejvyšší odborností, úžasný řetězec farem i dodavatelů a přidal špičkovou skandinávskou technologii. Jsme na sebe a na úkoly, které si klademe, nároční, a proto koncept značky Cibule Bistro jakožto vysoké gastronomie pro domácí kuchyni rozvíjíme stále dál.

cibulebistro
cibulebistro cibulebistro
cibulebistro cibulebistro

Pečlivě vybíráme suroviny, využíváme poznatků moderní gastronomie, aby si jídlo kromě dobré chuti zachovalo i svou 100% kvalitu. Pokrmy šokově zchlazujeme, abychom udrželi potřebné živiny a zprostředkovali vám tak skvělý a kvalitní gurmánský zážitek. Intenzivně se zabýváme udržitelností, což se promítá do ekologického balení našich výrobků. Vždy používáme recyklovatelné obaly a stále hledáme další možnosti zodpovědných řešení naší produkce.

cibulebistro

A tak nyní konečně přichází CHEF TECH CENTER, unikátní projekt propojení vysoké gastronomie a špičkové technologie, který je přirozeným naplněním Filipova snu o zhmotnění principu „z farmy na stůl“ i cirkulační ekonomiky a udržitelnosti zdrojů. Jde o R/Evoluční řešení pro svět jídla a gastronomie.

cibulebistro cibulebistro

Martin Staněk

Kreativní šéfkuchař

Martin staněk je Creative Chef a stojí za veškerými recepturami Cibule Bistro. Martin, ač mladý člověk, dosáhl mnohých úspěchů, od těch prvních, ještě na škole, kde se stal absolutním vítězem kuchařské juniorské soutěže, k prestižnímu ocenění Bocuse d´Or v roce 2016 za první místo v kategorii rybích pokrmů. Již v roce 2014 se spojil s dalším velkým jménem moderní české gastronomie, s Filipem Sajlerem, do jehož týmu nastoupil jako šéfkuchař společnosti Perfect Canteen a během krátké chvíle se díky svým schopnostem vypracoval až na pozici Creative Chef. Reprezentuje naši republiku na mezinárodních soutěžích s Národním týmem kuchařů a cukrářů ČR, s nimiž získal řadu ocenění. Absolvoval stáže u michelinského šéfkuchaře Yannicka Allého, dlouhodobě profesionálně působil v Německu a také ve vyhlášeném ostravském hotelu Clarion. Vede v Gourmet Academy kurzy vaření pro dospělé a nyní i pro děti. Martin v sobě spojuje veliké nadání a precizní poctivost ke své práci. V naší společnosti má na starosti vše od tvorby receptur až po přípravu jídel. Martin žije skvělým jídlem a naše skvělé jídlo je tu díky Martinovi. Jsme poctěni, že je nedělitelnou součástí našeho týmu. Úžasné!

Filip Sajler

Šéfkuchař a CEO

Filip Sajler patří díky úspěšnému pořadu kluci v akci k nejznámějším českým kuchařům. Má za sebou praxi ve špičkových restauracích a cateringových společnostech v USA, Německu, Singapuru a v České republice. Absolvoval stáže a praxe u věhlasných a Michellinem oceněných šéfkuchařů, jako je Yannick Alléno, Armand Arnand a Norbert Niederkopfler. Byl členem Národního kuchařského týmu AKC ČR. Je držitelem řady ocenění z kuchařských soutěží FHA Culinary cup Singapore, IGEHO Stuttgart, ScotHot Glasgow, World Culinary Championship Basil včetně trofeje z Kuchařské olympiády v Erfurtu. Vařil či organizoval catering pro významné politiky, evropské premiéry a přední představitele Evropy v průběhu českého předsednictví EU v Bruselu i u nás doma. Vařil také pro hvězdy showbusinessu, jako jsou Madonna, David Bowie, Bruce Springsteen a mnoho dalších. V součané době je Filip Sajler founder & CEO ve společnostech Perfect Canteen & Perfect Catering a v divizi Cibule Bistro, které jsou nově zahrnuty v rodině HOPI Holding. Ze své pozice se aktivně podílí na vedení společnosti a určuje směr jejího dalšího rozvoje.

logo

Sledujte nás na Instagramu

arrow
cibulebistro
cibulebistro
cibulebistro
cibulebistro
cibulebistro
cibulebistro

Napsali o nás

arrow

Kontaktujte nás

arrow
  Jak vám chutnalo?

  arrow

   Celkový dojem z jídla

   12345

   Co jste ochutnali?

   Jak hodnotíte chuť?

   12345

   Velikost porce

   12345

   Kde jste nakoupili?

   Váš e-mail

   Máte nápad, co u nás zlepšit?

   cibulejidlo

   Buďte u toho a odebírejte Cibule Bistro novinky!